wtorek, 16 lipca, 2024
artykuły

Pierwsze zgrupowanie Miss Polski 2024 zakończone!

136views

Od poniedziałku 10 czerwca finalistki miss Polski 2024 stacjonowały w województwie małopolskim, a dokładniej w hotelu Willa Tatrzańska w Krynicy- Zdroju przygotowując się do Gali Finałowej.

W planie pierwszego zgrupowania  znalazło się wiele urokliwych i ciekawych miejsc w województwie małopolskim, które dziewczyny miały okazję zobaczyć. W środę finalistki zwiedziły mury zamku w Muszynie, który kilka lat temu został odbudowany, a legendy i historie zamku opowiadał naszym finalistkom przewodnik w stroju szlachcica.

Pomimo niesprzyjającej pogody kolejnym przystankiem był piękny Park w Muszynie, pełen zieleni, roślin i stawów. Jedną z największych atrakcji Ogrodów Tematycznych były jednak alpaki- południowoamerykańskie zwierzęta.  Dziewczyny mogły wejść do ich zagrody, zrobić zdjęcia, a nawet nakarmić. Wizytę w parku zakończył odpoczynek w Lawendowym Ogrodzie. 

Kolejne zgrupowanie Finalistek Miss Polski 2024 już 24 czerwca!  Rozpocznie ono już ostatnie przygotowania przed Galą Finałową.

Jubileuszowa 35-ta Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024, podczas której zobaczymy wszystkie 32 finalistki odbędzie się 5 lipca w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwej Małopolsce. Koronę laureatce przekaże Angelika Jurkowianiec- Miss Polski 2023.

Andrzej Gulwicz MTV24