poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
artykuły

Przyjdź do Kina SOKÓŁ i pomóż Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami

229views

Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu serdecznie zaprasza na psi pokaz filmowy, który odbędzie się w dniach 25 do 28 sierpnia 2023!

Na ekranach zagoszczą dwa filmy: „Lassie. Nowe przygody” (reż. Hanno Olderdissen), czyli najnowszy tytuł zainspirowany powieścią Erica Knighta. Drugim filmem będzie wchodzący na ekrany „O psie, który jeździł koleją”, czyli uwspółcześniona adaptacja opowiadania Romana Pisarskiego. Przygody psa Lampo na długo przed premierą podbiły serca Sądeczan ponieważ film został zrealizowany właśnie w Nowym Sączu, na przepięknym dworcu kolejowym. Dodatkowo w poniedziałek, 28 sierpnia, odbędzie się specjalny pokaz z udziałem Magdaleny Nieć – reżyserki tego filmu https://mcksokol.pl/wydarzenie/o-psie-ktory-jezdzil-koleja-pokaz-specjalny-z-udzialem-tworcy

Przed seansami w piątek (25 sierpnia) na widzów czekać będą konkursy z nagrodami!
W trakcie trwania wydarzenia odbywać będzie się zbiórka produktów, które przekazane zostaną w ramach wsparcia działalności Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Najbardziej przydadzą się: karma sucha i mokra, akcesoria: zabawki dla psów, transportery, podkłady higieniczne, rękawiczki jednorazowe, ręczniki papierowe, worki na śmieci.

Organizator zachęca do wzięcia udziały w wydarzeniu, rozerwania się, a przy okazji wsparcia szczytnego celu! Bilety w cenie 14 i 17 zł!

Więcej o na stronie MCK SOKÓŁ https://mcksokol.pl/wydarzenie/miedzynarodowy-dzien-psa-w-kinie-sokol

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: MCK Sokół Nowy Sącz