czwartek, 18 kwietnia, 2024
artykuły

Muszyna zaprasza na Festiwal Wód Mineralnych

306views

Będzie się działo 5-6 sierpnia  w Muszynie. Wiele koncertów i innych imprez kulturalnych.  Jak co roku na Zapopradziu będą stoiska z przeróżnymi rodzajami wód mineralnych i nie tylko.

Można degustować oraz dokonywać zakupy. Festiwal Wód Mineralnych jest imprezą cykliczną, coroczną. W tym czasie przyjeżdża tu bardzo dużo turystów z całej Polski.  Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna oferuje wiele atrakcji, w tym między innymi koncerty w amfiteatrze z całą plejadą gwiazd.

W tym roku wystąpią; znany publiczności Kamil Bednarek, Orkiestra Baczków wraz z solistami, zdobywcy 4 miejsca we programie „Mam Talent”. Zagrane zostaną i zaśpiewane  najpiękniejsze piosenki  z bajek i filmów oraz inne utwory. Orkiestra Dęta składa się z 40 osób, co gwarantuje niesamowite wrażenie. Wystąpi również Adam Snopek, energiczny i charyzmatyczny pianista, uczestnik tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Również kwartet „Szafa Gra„ ze znakomitym wykonaniem wokalnym i umiejętnościami aktorskimi  rozbawi  widzów i słuchaczy.

Dwudniowy festiwal zamknie pokaz ogniowo-pirotechniczny w wykonaniu Grupy Locomotora. Naprawdę warto przyjechać  5-6 sierpnia do Muszyny.

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: UMiG Uzdrowiskowej Muszyna