środa, 24 kwietnia, 2024
artykuły

Kayah & Royal String Quartet w nowosądeckim SOKOLE!

212views

Na drugim koncercie XIX Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH, który odbędzie się 18 marca o godzinie 19:00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ wystąpi Kayah & Royal String Quartet. Ich wyjątkowy projekt łączy akustyczne brzmienie kwartetu smyczkowego z popowym repertuarem, prezentując odważne i innowacyjne aranżacje muzyczne.

Iwona Zasuwa – śpiew
Izabella Szałaj-Zimak – I skrzypce
Elwira Przybyłowska – II skrzypce
Paweł Czarny – altówka
Michał Pepol – wiolonczela

Wyjątkowy i odważny w aranżacjach projekt łączący akustyczne, klasyczne brzmienie kwartetu smyczkowego z popowym repertuarem jednej z najbardziej charyzmatycznych Artystek polskiej sceny muzycznej. Utwory, które wybrała do tego projektu, są bardzo osobiste i najbliższe jej sercu, a zaśpiewane w tak niezwykły sposób, że słuchacz na nowo je odkrywa.

Oprócz własnych aranżacji kwartetu smyczkowego, projekt wzbogacony został opracowaniami między innymi takich muzyków jak: Krzysztof Herdzin, Wojciech Blecharz, Maciej Zieliński, Krzysztof Pszona, Urszula Borkowska, czy Bartłomiej Wąsik.

Bilety w cenie 70 i 80 zł do nabycia on-line, w kasie MCK SOKÓŁ oraz w biletomacie w Centrum Handlowym GOŁĄBKOWICE (ul. Prażmowskiego 1).
Szczegóły na stronie: biletysokol.pl/b24-do-miejsc-numerowanych-i-nienumerowanych/?id=565139#total

Serdecznie zapraszamy w imieniu MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu!

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: MCK Sokół Nowy Sącz