niedziela, 26 maja, 2024
filmy

Zakopane oblężone przez turystów polskich i zagranicznych o każdej porze dnia i roku

567views

Zakopane  25-30 października 2023r.

Tak naprawdę w Zakopanem sezon turystyczny trwa cały rok, o każdej porze dnia i bez względu na pogodę. Otwarte wykwintne sklepy, restauracje, karczmy, kawiarnie do późnych godzin wieczornych. Dlatego też po Krupówkach spaceruje tysiące gości, dzień w dzień, mają po prostu gdzie wstąpić. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią cenę w tych restauracjach, karczmach, kawiarniach czy cukierniach, jest ich już tysiące w okolicy.  

Świetnie rozwinięta komunikacja pozwala dotrzeć do każdego zakątka nawet sąsiednich miejscowości. Koncerty, wystawy, festiwale literackie, autorskie spotkania, wszystko to co ściąga nieustannie tysiące gości z całej Polski i zagranicy. Są non stop Arabowie, Niemcy, Słowacy, Czesi, Węgrzy, jednym słowem turyści całego świata. A ci turyści pozostawiają pieniądze, dzięki czemu mieszkańcy mają zatrudnienie i chęć do dalszego życia.

Zakopane nie musi się promować gdyż jest znane w świecie,  a jednak bardzo skutecznie i to na wielką skalę się promuje. Na terenie miasta jest mrowie reklam z napisem „Zakopane”. Gdzie by nie przystanąć jest logo Zakopane.  Miasto wciąż się rozwija i unowocześnia w każdej dziedzinie. Dbają o to  mieszkańcy i władze.

Badamy sprawę sukcesu Zakopanego już od kilku lat, o różnych porach roku i w różnych warunkach atmosferycznych,  stąd też materiały zawarte w filmie są prawdziwe i wykonane na miejscu. Tu w Zakopanem każdy turysta znajdzie coś dla siebie!!!

Relacja filmowa

Tło muzyczne filmu – Góralskie Zespoły Regionalne

Andrzej Gulewicz  MTV 24