poniedziałek, 15 lipca, 2024
filmy

Europejskie Forum Biznesu w Krynicy-Zdroju

310views

Krynica-Zdrój  1 grudnia 2023r.

Europejskie Forum Biznesu  jest wydarzeniem cyklicznym  skierowanym głównie do środowisk biznesowych, naukowych,  samorządowych jak również do wszystkich zainteresowanych tematycznie  zarządzaniem jakością, efektywnością,  wprowadzaniem  innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach jak również biznesem społecznie odpowiedzialnym. 

Uczestnicy forum mają możliwość wymiany myśli i poglądów czy pozyskania wiedzy jak również nawiązywania kontaktów w sprawach biznesowych. Organizatorzy forum co roku przygotowują bardzo ciekawe panele dyskusyjne, na których podczas różnych prezentacji i rozmów dokonywana jest  analiza  istotnych spraw związanych z biznesem.  Dlatego też uczestnikami forum są na ogół specjaliści do spraw zarządzania jakością, przedstawiciele  samorządów, szkolnictwa wyższego, mediów i biznesu.                 

Punktem kulminacyjnym każdego forum  jest podsumowanie działań biznesowych.  A podczas  uroczystej gali finałowej laureaci  odbierają medale i dyplomy oraz statuetki Pereł IQ, Złotych Pereł IQ, Diamentów IQ oraz Brylantów IQ.

Rozmawiał Jacek Kozioł Z-ca Redaktora Naczelnego Forum Biznesu

Andrzej Gulewicz

Relacja filmowa  MTV 24