niedziela, 16 czerwca, 2024
aktualnościfilmy

Super dziurawa droga na granicy dwóch powiatów

606views

Super dziurawa droga na granicy dwóch powiatów

Czyrna, Banica, Izby 24 maja 2023r.

Super dziurawa droga na granicy dwóch powiatów Czyrna, gmina Krynica-Zdrój 21 maja 2023r. Droga w Czyrnej / powiat nowosądecki, gmina Krynica-Zdrój / biegnąca w kierunku Banicy i miejscowości Izby / powiat gorlicki /, jest drogą dojazdową do budynków mieszkalnych oraz łączy komunikacyjnie trzy miejscowości: Czyrną z Banicą i Izbami. Stanowi też olbrzymi skrót z Krynicy w kierunku Wysowej, Uścia Gorlickiego oraz Regietowa. Asfalt nie dość, że wąski to niesamowicie podziurawiony. Można tu stracić koło, połamać resory.

Trzeba dobrze wytężyć wzrok podczas jazdy, bujając się jednocześnie z prawej strony na lewą i na odwrót. Myślę, że ktoś kompetentny powinien się zająć tym odcinkiem drogi, podobnie jak drogą z Mochnaczki Wyżnej do Czyrnej i z Czyrnej do Banicy. Tu w końcu mieszkają i żyją ludzie!!!

Droga strategiczna z uwagi na szybkie połączenie kilkunastu miejscowości tego regionu, choćby ze szpitalem w Krynicy-Zdroju oraz pod kątem szybkiego bezpiecznego dotarcia w miejsca zagrożenia pożarowego ciężkich wozów strażackich.

Relacja filmowa

Leave a Response